Хит

Звучник Манта Leto SPK1203B100

12.300,00 ден

  • Затоа што секој може да пее и да свири
  • Power Audio Leto ќе биде ценет од сите музички таленти.
  • Капацитет на батерија до 8 часа
  • Држач-постоље за звучникот
  • Кристално чист звук
SKU: 1804

Опис

Основни информации
Номинална моќност RMS [W]: 40
Радио:FM
Bluetooth:Да
Вклучен микрофон:Да
Караоке:Да
Дополнителни карактеристики:Функција TWS, X-Bas
Поддржани формати:MP3

 

Дополнителни информации

Brand

Manta

Поврзани производи