Хит

Звучник Манта Attis SPK0802B120

12.500,00 ден

  • Затоа што секој може да пее и да свири
  • Power Audio Attis ќе биде ценет од сите музички таленти.
  • Капацитет на батерија до 3 часа
  • Држач-постоље за звучникот
  • Кристално чист звук
SKU: 1638 Категорија

Опис

Фреквентен одговор 40-20000Hz
Напојување 110-240 V, 50-60 Hz
AUX конектори, 2xMIC, USB, microSD (макс 32 GB), гитара
Репродукција на MP3
Вклучено: Далечински управувач; Безжичен микрофон; Полнач; Упатство за користење; Гарантна картичка
Репродукција на MP3
Фреквентен одговор 40-20000Hz
Тежина на производот 8,9 кг
Тежина на производот со пакување 11 kg
Bluetooth 5.0 комуникација
Моќност (W) 120W RMS
Димензии (ширина x висина x длабочина cm) 31 x 72 x 31 cm

 

Дополнителни информации

Brand

Manta

Поврзани производи