ДВД-Р 4.7ГБ|120мин 16x , 1/50 принт. Ridata

700,00 ден

 • DVD-R printable
 • Капацитет: 4,7 GB
  Формат: DVD-R
  Брзина: до 16x
  Пакување: кутија 50
  Површина: бела, за печатење на цела површина
  Област за печатење: 23 – 118 mm
  Може да се печати со соодветен инк-џет печатач
  Професионална површина која брзо се суши
  Долг архивски век
  Одлична компатибилност со снимачи и плеери
  Отпорен на УВ светлина
SKU: 1461

Дополнителни информации

Brand

Ridata

Поврзани производи