-15%

Гејминг стол PLAYER-ONE

Original price was: 13.990,00 ден.Current price is: 11.900,00 ден.

Столот PLAYER-ONE е предлог за гејмерите кои сакаат да се релаксираат за време на паузите од сесиите за игри. Искористете ги предностите на карактеристиките на овој стол за време на долги часови седечка работа. Опуштете се по напорниот ден. Столот GAMEZONE PLAYER-ONE ќе се прилагоди на вашиот животен стил. Играјте како што сакате – можете да седите исправено или да се потпрете наназад под удобен агол.

SKU: 2051 Категории ,

Опис

TRACER

Серија: GameZone
Материјал: Еко кожа + ткаенина
Висина на фотелјата: 116-126 см
Висина на седиштето: 47-55 см
Длабочина на седиштето: 52 см
Ширина на седиштето: 50 см
Висина на потпирачот за грб: 73,5 см
Ширина на потпирачот за грб: 50 см
Висина на потпирачот за рака: 67-74 см
Прилагодување на висината на седиштата: Да
Лифтови на гас: 2-ра класа
Вклучени перници: лумбална перница
Подесување на потпирачот за рака: Не
Прилагодување на наклонот на грбот: да
Максимален капацитет за кревање: 150 k

 

Дополнителни информации

Brand

Tracer

Поврзани производи