Скенер IRISNotes 3 Air
Скенери
Спецификации Hardware specifications Technology: Ultrasound and infrared - Bluetooth (IRISNotes Air 3 only): 4.0 LE - Rechargeable internal battery: Around 3.5 hours of battery life - Battery type: --- Receiver: rechargeable lithium-ion battery --- Pen: rechargeable lithium-ion battery - Battery life (continuous writing): --- Receiver: 16 hours --- Pen: 60 hours -Ink cartridge: Standard cartridge (length 67 mm x diameter 2.35 mm) - Coverage zone: A4/letter format - Storage capacity: Up to 100 pages in A4/letter format Box content - Digital pen and USB receiver - USB cable - Ink cartridge - 1 case - Software serial number (software not included in the box; can be downloaded from the website: www.irislink.com/start)

Скенер IRISNotes 3 Air

  • Производител: IRIS
  • Шифра на производот: 1538
  • Расположливост: На залиха
  • 8.499,00

Опис

Интелигентно дигитално пенкало што   ги конвертира вашите рачно напишани белешки во дигитален текст што може  да се уредува

https://www.youtube.com/watch?v=lVnrY53Pjp0

 1. Вградена литиумска батерија (може да се полни преку USB): до 10 часа континуирано пишување

 2. Note pad способен за складирање до 100 А4 страници, кои работат преку инфрацрвена светлина

 3. Bluetooth конективност за пренос на вашите белешки на било кој мобилен уред (iOS / Android)

  4. Стандарден рефил со мастило е вклучен. Рефилот е достапен од нашата онлајн продавница

  5. Лесен и удобен за употреба како традиционално пенкало.


Скенирајте книги и списанија во секое време, насекаде и без отстранување на страници благодарение на..
8.499,00

Интелигентно дигитално пенкало што ги конвертира вашите рачно напишани белешки во дигитален текст ..
7.299,00

IRIScan Mouse ExecutiveСкенер + маусСкенирај со само еден клик !Скенира документи , визит карти , ве..
4.459,00

IRIScan Executive 4Врвен пренослив дуплекс скенер Најбрз 8 ППМ дуплекс двостран мобилен ск..
9.599,00

IRIScan Anywhere 5 WifiИсклучително компактен, автономен и пренослив, IRIScan ™ Anywhere 5 е и..
8.499,00