Микрофон Манта 005 караоке

Микрофон Манта 005 караоке

  • Производител: Manta
  • Шифра на производот: 1106
  • Расположливост: РАСПРОДАДЕНО
  • 599,00

Опис

Specifications

Frequency response 
80 – 15 000 Hz
Sensitivity 
-55 dB
Connector 
6.3 mm
Cable length 
300 cm