Етикети А4 210*297мм

Етикети А4 210*297мм

  • Шифра на производот: 0046
  • Расположливост: На залиха
  • 425,00

Достапни опции

Опис

- Димензија : 210*297мм

- Листови 100

- 1 на страна

- 000950

- ЛИНДО