Селотејп траки 48*60 С

Селотејп траки 48*60 С

  • Производител: Dekar-M
  • Шифра на производот: 0071
  • Расположливост: На залиха
  • 44,50
  • 48 или повеќе 42,00

Достапни опции

Опис

-Селотејп траки за лепење на

пакети,картони,разни кутии рачно и машински.

-отпорност на влага и стареење

-дебелина на фолијата 25 микрона

-дебелина на лепливиот слој 15 микрона

-акрилно лепило на водна основа

-бои: кафеава,прозирна,бела,плава

-димензии од: 48м*40м - 48м*900м

-паковање, 1/72 парчиња

- Боја : жолт - Димензија : 220*130 mm- со заштитни меурчиња..
7,40