Маус скенери

Маус скенери


Прикажи:
Сортирај по:

Скенер IRIScan Mouse 2

IRIScan Mouse 2Скенер + маус !Се во едно целосно опремен скенер и маус !Скенира се до А4 големинаКон..

3.399,00

Скенер IRIScan Mouse Executive 2

IRIScan Mouse ExecutiveСкенер + маусСкенирај со само еден клик !Скенира документи , визит карти , ве..

4.459,00

Скенер IRIScan Mouse Wifi

IRIScan Mouse WifiСкенер + бежичен маусhttps://www.youtube.com/watch?v=GPU9svIAw9YПрактично, безжичн..

7.299,00